• Të gjitha-në-një Oxygen Medical Systems
 • all-in-one smart oxygen generation system
 • Meditech smart control system
 • prodhues

  prodhues

  prodhues i sistemeve të gjenerimit të PSA oksigjenit gati 20 vjet, me CE, TGA, GC2, CFDA, etj
 • ekip

  ekip

  R & D ynë dhe ekipi i mirëmbajtjes janë të përbërë nga një të përkushtuar teknologjisë-lover që janë disa nga profesionistët më të respektuar në industrinë.
 • Aplikimet

  Aplikimet

  Trajtimet mjekësore dhe aplikacionet, industritë metalurgjike, kultivimi i peshkut, bujqësia oqean, vet emergjente
 • 11111
 • huiyishi (6)

Rreth Meditech

Anije e sistemeve të gjenerimit PSA oksigjeni

Meditech technology Co., Ltd specializes in the R&D and manufacture of high quality PSA oxygen generation systems. Meditech was established in Jinan, China, in June 2003. Meditech is a parent company for numerous subsidiary companies around the world; these companies are locate internationally (USA, Australia, Hong Kong, India and Taiwan and more coming) to form an excellent communication network between all of our departments including marketing, sales, manufacturing, service & repair as well as the R&D.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!